Pracownia projektowa Kraft

pl   pl

Pracowania KRAFT, poznaj nasz zespół

Czym się zajmujemy?

Mamy w swoim dorobku projekty rezydencji i domów jednorodzinnych oraz aranżacje wnętrz mieszkań i apartamentów, hoteli, lokali gastronomicznych, biur, sklepów, kuchni i łazienek. Projektujemy stoiska wystawiennicze, meble indywidualne do zabudowy i wolnostojące, oryginalne detale takie jak schody, balustrady, zabudowy szklane i kamienne. Zajmujemy się również otoczeniem – projektujemy zagospodarowanie terenu, mała architekturę, ogrodzenia, baseny i ogrody.
Tworzymy projekty kompleksowe, pozwalające na sprawne przeprowadzenie realizacji, a także prowadzimy postępowania w zakresie uzyskania decyzji WZ, pozwoleń na budowę, zgłoszeń prac budowlanych i inne.
Na życzenie Klienta prowadzimy inwestycję bądź w trybie generalnego wykonawcy bądź jako nadzór inwestorski.

Pracują dla nas

Izabela Bucka-Szczepańska
Magister sztuki, absolwentka Wydziału Projektowania Form Przemysłowych krakowskiej ASP, właścicielka firmy i doświadczony projektant z wieloletnim stażem w projektowaniu wnętrz i mebli, współwłaścicielka pracowni stolarskiej Kraft – oprócz prowadzenia firmy stanowi niewyczerpane źródło pomysłów i inspiracji dla Klientów i swoich pracowników.

Barbara Leśniak
Architekt, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej, szlify i warsztat zdobywała w pracowniach DDJM, berlińskiej Scala GmbH oraz w biurze Artur Jasińscy i Wspólnicy, uprawnienia od 2006 roku, członek Izby Architektów – odpowiedzialna za prowadzenie i koordynację projektów.

Eliza Chowaniec
Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych – dba o kontakty z Klientami oraz organizację pracy.

Beata Palka
Absolwentka Liceum Plastycznego w Wiśniczu, studium Grafiki i Reklamy oraz studium Architektury Wnętrz – łączy kreatywność i wyczucie przestrzeni z niezwykłym wyczuciem estetyki i elegancji.

Anna Debus
Absolwentka kulturoznawstwa kierunek mediteraneistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim, absolwentka Studium Projektowania Wnętrz – wnosi do zespołu nieskrępowaną młodzieńczą fantazję i solidny warsztat nabyty w ciągu kilkuletniej pracy w pracowniach projektowania wnętrz.